Kommenteeri

Millised on head riided joogapraktikaks?

Kahtlemata on hea ja mugav riietus selline, mida kandja endal seljas ei tunnegi. Hehh, võib tunduda imelik kuid tõesti, sellega on üsna samamoodi, kui Sinu füüsilise kehaga - kui sellega on kõik korras, Sa ei tunnegi igal sammul, et see Sul on!
Kui esimest korda Tencelist tuunika selga panin ja selles esimese joogatunni juhendasin oli mulle selge - sellest kangast ma soovingi, et oleksid minu joogariided!
Kui aeg pisut edasi ja esimene Tencelist väljatöötatud pükste mudel jalga sai ja terve joogatund neis juhendatud, olin ise endale selle komplekti "maha müünud".
Lõpuks ometi - 14 aastat hatha jooga juhendamist ja tõeliselt heade joogariiete otsinguid, mille
leidmiseks tuli need lõpuks ise teha!  Suur tänu abilistele!

Varsti on naiste joogariiete esimene partii saadaval siin e-poes ja Annapurna Joogastuudios!
Tervitustega,
Anne-Ly/Annapurna

Tencel
® on botaanilise päritoluga modernne tehiskiud, mis eraldatakse eukalüpti puitmassist. Tencel® kiu tootmine on äärmiselt jätkusuutlik ja keskkonnasõbralikum kui näiteks viskooskiud, mille tootmine põhjustab keskkonnale suurt reostust.
Tencel® on tekstiilina väga hea imenduvusega ja tugevam kui puuvill, pehmem kui siid ning jahedam kui lina. See tsellulooskiud omab silmapaistvaid niiskusekindlaid ja looduslikul viisil bakterite kasvu takistavaid omadusi. Need omadused on tingitud sellest, et niiskus liigub kohe kiu sisse ning materjalile ei moodustu niiskuskile, mis bakterite kasvu soodustaks.
Tencel® ametlik kodulehekülg: http://www.tencel.com

Lisa kommentaar

Email again:
google688b877ea26d5cac.html