Endast
Õppisin ärijuhtimist, kuid töötanud olen ajakirjanikuna erinevate väljaannete juures, ka suhtekorraldajana ning osalenud mitmete telesaadete tootmises toimetajana ja produtsendina.
2017 aastal alustasin õpinguid turismi erialal, sest reisimine on mulle alati meeldinud. Olen töötanud giidina Türgis ja korraldanud koos Studio108 tiimiga joogalaagreid Türki ja Hispaaniasse.

Sisemine haridus:
Ma olen väga tänulik, et sattusin Ingvar Villido loengutesse ning sedakaudu täiusliku Õpetuse juurde, mis on mulle elus väga palju abiks olnud.
Olen ka väga tänulik oma õpilastele, kes jätkuvalt mind õpetavad.

Alates 2001 aastat algas mu teadlik joogatee.
Krija hatha jooga tunde hakkasin andma 2004 aastast.
* 2004 - 2006 pühendused krija jooga I-II astme tehnikatesse õpetajate Marshall Govindan Satchidananda ja Durga Ahlundi poolt.
* 2005 – 2007 läbisin krija hatha jooga õpetajate 200-tunnise õppeprogrammi. Oman krija hatha jooga õpetaja tunnistust Kanada krija jooga koolist ("Babajis Kriya Yoga Order of Acharyas USA, Inc"), mida tunnistab ka Rahvusvaheline Joogaliit.
* Osteopaat-füsioterapeut Pierre Desjardins'i kursus “Anatoomia ja füsioloogia sügavam mõistmine - krija hatha jooga tervistav vägi”.
* olen õppinud Viktor Ogui juures Tiibeti helikaussidega vibroakustilist massaaži.
google688b877ea26d5cac.html